Adeli Terviseklubi pakub füsioteraapiatunde basseinis tervishoiuteenuse ning sotsiaalse ja tööalase rehabilitatsiooniteenuse raames.

Veefüsioteraapial on positiivne mõju vereringele, tasakaalule ja koordinatsioonile. Veekeskkonnas mõjuv takistusjõud aitab pärast haigust või traumat tugevdada nõrku lihaseid, samuti on vees võimalik suurendada liigesliikuvust, sest vesi lõdvestab pinges lihaseid ja see võimaldab valuvabalt liigutusi sooritada. Veekeskkond sobib ka liigeshaigetele ja ülekaalulistele, sest vee üleslükkejõu abil väheneb koormus liigestele.

Teenuseid saab määrata eriarst ning teraapiafondi raames ka perearst. Soovi korral ja vabade kohtade olemasolul võite liituda grupiga ka tasulise teenusena. Teenuse ühe korra hind on 12 eurot.

Eriarsti vastuvõtule või teenusele registreerimiseks helistage numbril 654 4840.

Üldfüüsiline grupp

Grupp on mõeldud neile patsientidele, kellel esinevad erinevad kompenseeritud südame-vereringe haigused (vähenenud aeroobne võimekus, kaasasündinud südamerikked, hüpertooniatõbi, läbipõetud müokardiinfarkt jne). Tunnis keskendutakse eriti aeroobse võimekuse paranemisele.

Jalagrupp

Grupp on mõeldud neile, kellel esinevad probleemid alajäsemetega. Soovitame veeteraapiat trauma läbi elanud ja endoproteesimise järgsetele patsientidele, puusa-, põlve- ja hüppeliigeseprobleemidega patsientidele liigesliikuvuse ja lihasjõu suurenemiseks.

Seljagrupp

Grupp on mõeldud eriti neile, kellel esinevad probleemid alaseljaga. Tunnis keskendutakse alaselja liikuvuse paranemisele ja kehatüvelihaste jõu suurenemisele.

Ülakeha grupp

Grupp on mõeldud neile, kellel esinevad ülaselja, kaela-õlavöötme või ülajäsemete probleemid (ülaseljavalud, kaela-õlavöötme pinged, õlaliigese/küünarliigese liikuvuse piiratus jne). Tunnis keskendutakse ülakeha liigesliikuvuse suurendamisele ning lihasjõu arendamisele.