Meie tunniplaan

col Broneeritud     col Basseini vabakasutus     col Adeli Terviseklubi tunnid

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
8.00-9.00
9.00-10.00 Seljagrupp Diana Seljagrupp Kaili , Tuuli 5.11  Üldfüüsiline grupp Diana  Jalagrupp Diana Väikelaste grupp Alina    
10.00-11.00   Üldfüüsiline grupp Alina  Jalagrupp Tuuli  Jalagrupp Ilja, ei toimu 6.11 ja 27.11. Ülakeha grupp Tuuli Jalagrupp Silver    
11.00-12.00 Ülakeha grupp Natalja  Ülakeha grupp Diana  Seljagrupp Natalja Üldfüüsiline grupp Natalja Ülakeha grupp Kaili,  8.11 Alina    
12.00-13.00        
 13.00-14.00  
14.00-15.00            
15.00-16.00 Jalagrupp Tuuli Lastegrupp  Alina Ülakeha grupp Alina Lastegrupp Alina Seljagrupp Tuuli    
16.00-17.00 Üldfüüsiline grupp Silver Seljagrupp Kaili , 6.11 Silver Seljagrupp Kaili, 7.11 Silver   
17.00-18.00            
18.00-19.00              
19.00-20.00              
20.00-21.00              

Võimlemissaalis

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
10.00-11.00
11.00-12.00 Üldfüüsiline (kuni 3 osalejat)

Kaili, 4.11 ei toimu 

Võimlemine Natalja   Üldfüüsiline (kuni 3 osalejat)

Kaili, 4.11 ei toimu 

Võimlemine Natalja    
12.00-13.00  Võimlemine (kuni 10) Silver  Üldfüüsiline (kuni 3) Alina  Üldfüüsiline (kuni 3) Alina  Võimlemine (kuni 10) Silver    
13.30-14.30 Ülakeha/selg võimlemine (kuni 3) Silver  Ülakeha/Selg võimlemine (kuni 3) Silver
15.00-16.00
16.30-17.30
17.30-18.30 Terapeutiline võimlemine Natalja Terapeutiline võimlemine

Silver

   
               

col Broneeritud     col Basseini vabakasutus     col Adeli Terviseklubi tunnid

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
8.00-9.00
9.00-10.00 Seljagrupp Diana Seljagrupp Kaili , Tuuli 5.11  Üldfüüsiline grupp Diana  Jalagrupp Diana Väikelaste grupp Alina    
10.00-11.00   Üldfüüsiline grupp Alina  Jalagrupp Tuuli  Jalagrupp Ilja, ei toimu 6.11 ja 27.11. Ülakeha grupp Tuuli Jalagrupp Silver    
11.00-12.00 Ülakeha grupp Natalja  Ülakeha grupp Diana  Seljagrupp Natalja Üldfüüsiline grupp Natalja Ülakeha grupp Kaili,  8.11 Alina    
12.00-13.00        
 13.00-14.00  
14.00-15.00            
15.00-16.00 Jalagrupp Tuuli Lastegrupp  Alina Ülakeha grupp Alina Lastegrupp Alina Seljagrupp Tuuli    
16.00-17.00 Üldfüüsiline grupp Silver Seljagrupp Kaili , 6.11 Silver Seljagrupp Kaili, 7.11 Silver   
17.00-18.00            
18.00-19.00              
19.00-20.00              
20.00-21.00              

Võimlemissaalis

Kell Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
10.00-11.00
11.00-12.00 Üldfüüsiline (kuni 3 osalejat)

Kaili, 4.11 ei toimu 

Võimlemine Natalja   Üldfüüsiline (kuni 3 osalejat)

Kaili, 4.11 ei toimu 

Võimlemine Natalja    
12.00-13.00  Võimlemine (kuni 10) Silver  Üldfüüsiline (kuni 3) Alina  Üldfüüsiline (kuni 3) Alina  Võimlemine (kuni 10) Silver    
13.30-14.30 Ülakeha/selg võimlemine (kuni 3) Silver  Ülakeha/Selg võimlemine (kuni 3) Silver
15.00-16.00
16.30-17.30
17.30-18.30 Terapeutiline võimlemine Natalja Terapeutiline võimlemine

Silver