Adeli Terviseklubi pakub füsioteraapiatunde basseinis tervishoiuteenuse ning sotsiaalse ja tööalase rehabilitatsiooniteenuse raames.

Veefüsioteraapial on positiivne mõju vereringele, tasakaalule ja koordinatsioonile. Veekeskkonnas mõjuv takistusjõud aitab pärast haigust või traumat tugevdada nõrku lihaseid, samuti on vees võimalik suurendada liigesliikuvust, sest vesi lõdvestab pinges lihaseid ja see võimaldab valuvabalt liigutusi sooritada. Veekeskkond sobib ka liigeshaigetele ja ülekaalulistele, sest vee üleslükkejõu abil väheneb koormus liigestele.

Teenuseid saab määrata eriarst ning teraapiafondi raames ka perearst.

Eriarsti vastuvõtule või teenusele registreerimiseks pöörduge registratuuri või helistage telefonil 654 4840.

Grupp väheaktiivsetele lastele

Grupp on mõeldud nendele lastele, kes on kehaliselt väheaktiivsed või kellel esinevad kaaluprobleemid. Tunnis keskendutakse laste kehalise aktiivsuse suurenemisele, nende kehalise ja aeroobse võimekuse paranemisele. Tunni eesmärgiks on innustada lapsi liikuma ja sellest rõõmu tundma.

Teenusele määrab teid taastusraviarst.

Soovi korral ja vabade kohtade olemasolul võite liituda grupiga ka tasulise teenusena. Teenuse ühe korra hind on 12 €.

Grupp laste üldise arengu toetamiseks

Tunni eesmärgiks on toetada laste kehalist arengut ja grupp on mõeldud nendele lastele, kellel esinevad rühihäired, lihastoonuse probleemid või muud skeleti-lihassüsteemi probleemid.

Teenusele määrab teid taastusraviarst.

Soovi korral ja vabade kohtade olemasolul võite liituda grupiga ka tasulise teenusena. Teenuse ühe korra hind on 12 €.

Grupp väikelastele

Grupp on mõeldud eelkõige lastele vanuses 3-7, aga ka suurematele lastele, kes on vee suhtes kartlikud ning vajavad vees liikumiseks tuge või julgustust. Tunni eesmärk on arendada lapse sensomotoorseid oskusi, arendada kehataju, parandada lapse rühti ja innustada last liikuma.

NB! Väikelaste gruppi on lapsevanemal või saatjal kohustuslik lapsega vette kaasa minna.

Teenusele määrab teid taastusraviarst.

Soovi korral ja vabade kohtade olemasolul on võimalik grupiga liituda ka tasulise teenusena. Teenuse ühe korra hind on 12 €.